Ugdomasis vadovavimas

Ugdomojo vadovavimo (koučingo) stilius skatina atsiskleisti asmenybės potencialui, ugdo pačios lyderystės, emocinio intelekto, tolerancijos, sprendimų priėmimo, refleksijos ir kitus gebėjimus bei savybes. Skirtingai nuo konsultavimo, ugdomojo vadovavimo stilius neturi tikslo gilintis į kliento psichologinę būseną.

 

Jo esmė - problemų sprendimo kompetencijų ugdymas atskleidžiant kliento potencialias galias ir suteikiant galimybę pasireikšti kaip lyderiui priimant sprendimus sudėtingose ir neapibrėžtose situacijose.

 

Ugdomasis vadovavimas (koučingas) į organizacijas atėjo pirmiausia per mokymus. Ir tai suprantama. Organizacijos greitai pastebėjo, kad koučingas yra tas metodas, kuris leidžia nauju kampu pažiūrėti į vadovų ir specialistų profesinės kvalifikacijos kėlimo klausimus.

Organizacijoms yra kelios galimybės naudingai bendradarbiauti su ID Consulting. Tai gali būti vidiniai ugdomojo vadovavimo (koučingo) mokymai atsižvelgiant į organizacijos specifiką. Kita galimybė - koučingo sesijų su profesionaliais koučingo specialistais užsakymas. Žinoma, yra ir kitų būdų bei galimybių, kurias galima aptarti individualaus susitikimo metu.

Turite klausimų?

Susisiekime!

+370 694 90775 info@idconsulting.lt

Partneriai ir draugai