Privatumo politika

Bendra informacija

UAB „ID Consulting“ gerbia savo lankytojų ir pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje svetainėje Jūsų pateikta informacija yra naudojama ir laikoma saugiai. Prieš registruodamiesi į renginį perskaitykite šias taisykles, jog vėliau nekiltų nesusipratimų.

UAB „ID Consulting“ pasilieka teisę bet kuriuo metu šias taisykles keisti, todėl patariame, jog kaskart naudodamiesi mūsų teikiamomis paslaugomis privatumo politiką perskaitytumėte iš naujo. Naudodamiesi šios svetainės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių.

Renkama informacija

Visi mūsų renginių dalyviai yra vienodai svarbūs! Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris yra reikalingi tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų registraciją į renginį, o siekiant užtikrinti efektyvesnį komunikacijos procesą paskambinti Jums registracijoje nurodytu telefono numeriu ar išsiųsti renginio informaciją el. pašto adresu. 

Mes neperduodame jokių renginių dalyvių sąrašų tretiesiems asmenims, kurie nėra susiję su Jūsų dalyvavimu renginyje. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka mūsų duomenų bazėje. Šią informaciją naudojame siekdami teikti kokybiškas paslaugas – patvirtinti Jūsų registraciją į renginį, susisiekti su Jumis dėl pasikeitusių renginio detalių ar kitų iškilusių klausimų, ar išrašant sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus. Norėdami įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus - patvirtinti registraciją ar užskaityti kredito kortelių apmokėjimus. Visa asmeninė dalyvio informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Dalyvis pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Duomenų apsauga

UAB „ID Consulting“ interneto svetainėje www.idconsulting.lt stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. UAB „ID Consulting“ visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti Jūsų prisijungimo duomenų šioje ar kitoje svetainėje. Dalyvis atsakingas už savo banko sąskaitos informacijos ar slaptažodžių slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Privatumo politikos pakeitimai

UAB „ID Consulting“ turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Turite klausimų?

Susisiekime!

+370 694 90775 info@idconsulting.lt

Partneriai ir draugai