Darbo motyvų struktūros tyrimas

Motyvuotas gabus darbuotojas yra kiekvieno darbdavio svajonė. Kiekviena organizacija, norėdama pasiekti tam tikrus ekonominius ir socialinius tikslus, bet turėdama ribotas galimybes, stengiasi motyvuoti savo personalą įvairių užduočių sprendimui.

Motyvacija tradiciškai suprantama kaip paskatos, lemiančios asmenybės aktyvumą ir kryptingumą. Motyvacija turi įtakos asmenybės elgesiui ir veiklai, nuo jos priklauso, ar žmogus jaučia pasitenkinimą savo darbu. Darbo (profesinė) motyvacija - tai konkrečių paskatų poveikis lemiantis su profesija susijusių gebėjimų ugdymą ir darbinės veiklos kryptingumą.

Egzistuoja tam tikros motyvų (finasiniai, karjeros, darbo pobūdžio ir kt.), skatinančių individą dirbti organizacijoje, struktūra. Individualūs skirtumai bei situaciniai faktoriai lemia darbo motyvų hierarchiją.

Tyrimas leistų įvertinti, kokie motyviai konkrečiam individui turi prioritetinę svarbą, tokiu būdu tiksliai identifikuojant, kas labiausiai motyvuoja konkretų darbuotoją. Ši informacija esminė, kuriant motyvacines sistemas ar numatant motyvacines priemones organizacijoje.

Turite klausimų?

Susisiekime!

+370 694 90775 info@idconsulting.lt

Partneriai ir draugai